Make your own free website on Tripod.com
« January 2011 »
S M T W T F S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
You are not logged in. Log in
Entries by Topic
All topics  «
Blog Tools
Edit your Blog
Build a Blog
RSS Feed
View Profile
My Blog
Saturday, 29 January 2011
E-ticaret paketi
E-Ticaret Paketleri konusunda bir çok ayrıntılı bilgiyi bu makalemizde bulacaksınız.


E-Ticaret Paketleri e-ticarete-ticaret paketleriTürkiye deki pazar durumu nedir, nasıl geliÅŸti ÅŸuanki web sitelerinin pazardaki son durumları ve ticaret analizi hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

Öncelikli olarak E-Ticaret Siteleri hakkında bir kaç faydalı bilgiyi sizlerle paylaÅŸmak istiyoruz.
e-ticarete-ticaretE-Ticarete BaÅŸlamadan Önce Sorulacak Sorular
E-Ticaret harcamalarının son dönemlerde astronomik arışı ile internet üzerinden satışının mümkün olmadığı önyargısına sahip birçok sektör internette yerin almaya baÅŸladı. Ancak bu durumda ziyaretçisi bile olmayan büyük umutlarla açılıp ilgilenilmeyen birçok e-ticaret sitesinin oluÅŸmasına neden oldu.

Ä°nternetten alışveri konusunda ön yargıların yavaÅŸ yavaÅŸ azaldığı günümüzde bir e-ticaret sitesi açmadan önce bazı soruları kendinize sormanızda ve projenize bu ÅŸekilde baÅŸlamanızda fayda var.

* Açacağım e-ticaret sitesi firmamın yeni bir ÅŸubesi gibi olacak. Bu nedenle gerekli zamanımı bu iÅŸ için ayırabilecekmiyim?

* Sitemin tanıtımını hangi reklam kaynaklarından yapacağım?

* Sektörümle ilgili her ürünümü satacağım yoksa internet üzerinden satışı kolay , kargolama sorunu olmayacak ve müÅŸterinin güvenle alabileceÄŸi ürünleri mi satacağım?
e-ticaret siteleri
Yukarıda E-Ticaret Siteleri konusunda sizlere biraz bilgi vermek istedik umarım sizlere e-ticaret konusunda çok iyi faydası dokunacaktır.

Å̀imdi size kendi e ticaret paketlerimizden bir tanesi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tek Ürünlü E-ticaret Paketi

SipariÅŸ Takibi : SipariÅŸlerinizi kolayca takip edebileceÄŸiniz kargo takip numaralarını girerek gönderdiÄŸiniz ürünlerin müÅŸterilerinize ulaşıp ulaÅŸmadığını denetlemenizi saÄŸlayan sipariÅŸ takip sistemi iÅŸlerinizi son derece kolaylaÅŸtıracaktır. Son zamanlarda oldukça raÄŸbet gören PTT Kapıda Ödeme , Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme gibi yöntemler için paneliniz özelleÅŸtirilerek size teslim edilir. Bu nedenle sipariÅŸiniz öncesinde müÅŸteri temsilcimiz size telefon ile ulaÅŸarak kullanacağınız ödeme ve kargolama yöntemleri konusunda sizden detaylı bilgi alacaktır.

Biz Sizi Arayalım: Ülkemizdeki internet üzeri alışveriÅŸ yapan müÅŸterilerin davranış yapıları ve psikolojileri incelendiÄŸinde en önemli durumun ürün hakkındaki bilgileri site üzerinden okumadan sözlü olarak duymak istemeleri olduÄŸu görülmektedir. Bu durumda "Beni arayın" mesajı bırakan müÅŸterilerinize dönüÅŸ yapmanız satışlarınızı arttıracaktır.

Yukarıdake e-ticaret paketi ni kullanmaya baÅŸladıktan sonra iÅŸlerinizde gözle görülür bir artış olacaktır.

e-ticaret konusunda her zaman için bir seo uzmanı ile çalışmak sizin için oldukça fayda saÄŸlayacaktır. AÅŸağıdaki makalemiz seo uzmanlığı hakkında bilgi içermektedir.

SEO Uzmanları ile Çalışmak
SEO, "arama motoru optimizasyonu" veya "arama motoru optimize edici" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya baÅŸlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileÅŸtirip size zaman kazandırabileceÄŸi gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceÄŸiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO'nun sitenize verebileceÄŸi zararı da araÅŸtırmayı unutmayın. Pek çok SEO ve diÄŸer acente ve danışmanlar, web sitesi sahiplerine faydalı hizmetler sunar. Ä°ÅŸte bu hizmetlerden bazıları:
· Site içeriÄŸinizin veya yapınızın incelenmesi
· Web sitesi geliÅŸtirme konusunda teknik öneriler: örneÄŸin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
· Ä°çerik geliÅŸtirme
· Çevrimiçi iÅŸ geliÅŸtirme kampanyalarının yönetilmesi
· Anahtar kelime araÅŸtırma
· SEO eÄŸitimi
· Belirli pazarlarda ve coÄŸrafyalarda uzmanlık.

Posted by eticaretpaketi1 at 10:02 PM EST

View Latest Entries